malarze Polish art
                  
-- szukaj w serwisie

--reklama--

--reklama--
 

--o nas
--kontakty
--FAQ
--nasi partnerzy
--nagrody
--napisali o nas
--reklama


--pressroom
-informacje prasowe
-ściagnij logo


-o sztuce na sprzedaż
-oferta dla artystów

-dodaj obraz
-banneryReprodukcje zawarte na łamach serwisu WWW malarze.com mogą być używane wyłącznie do celów niekomercyjnych i edukacyjnych, dopóki ich forma nie jest zmieniana i znajduje się na nich oznakowanie w formie loga serwisu.

Jakakolwiek edycja reprodukcji w kierunku zmiany ich pierwotnej formy i usunięcia, zmniejszenia, zniekształcenia bądź zamiany oryginalnych oznaczeń reprodukcji jest zabroniona.

Umieszczenie reprodukcji na łamach innych serwisów WWW jest możliwe pod warunkiem nienaruszania ich pierwotnej formy i zamieszczenia pod każdym informacji o jego pochodzeniu i hiperłącza (linku), bądź użycie samego obrazka jako takowego, do strony głównej serwisu malarze.com, tj. http://www.malarze.com. Obrazki mogą być w ten sposób umieszczane na łamach serwisów niekomercyjnych.
Możliwość ta nie dotyczy obrazków oznaczonych jako publikowane przez serwis malarze.com na zasadzie wyłączności te obrazy zostały nam przekazane do celów promocji wystaw i nie czujemy się upoważnieni do ich redystrybucji!!!

W wypadku reprodukcji w książkach, gazetach oraz jakiegokolwiek innego wykorzystania zdjęć dzieł sztuki zawartych w serwisie, a w szczególności w wypadku użycia w celach komercyjnych, wymagana jest pisemna zgoda zarządu serwisu malarze.com.

Wszystkie reprodukcje w zawarte w serwisie malarze.com zostały cyfrowo oznakowane.

Powielanie kopiowanie i publikowanie zawartości serwisu malarze.com, bądź jego fragmentów, także tworzenie mirrorów serwisu, bez pisemnej zgody zarządu, jest zabronione.

całość serwisu copyright © 1999-2006 malarze.com
system obsługujący serwis copyright © 2003-2006 pkl webdesign

 
 
 [ copyright © 1999-2023 malarze.com-+-marchand.pl ] --- [ design © pkl webdesign ] --- [o nas]
inne adresy: Polish Art.pl ¤ Polish-Art.pl ¤ tworcy.com ¤ rzezbiarze.com ¤ rytownicy.com ¤ Daniel Chodowiecki
¤ TeWa ubezpieczenia Kraków ¤ Daniel Schultz ¤ Marian Ruzamski ¤ Tomasz Wiktor malarstwo