malarze Polish art
                  
-- szukaj w serwisie

--reklama--

--reklama--
 

--o nas
--kontakty
--FAQ
--nasi partnerzy
--nagrody
--napisali o nas
--reklama


--pressroom
-informacje prasowe
-ściagnij logo


-o sztuce na sprzedaż
-oferta dla artystów

-dodaj obraz
-bannerySerwis malarze.com powstał w 1999 roku. Swoja obecną formę przybrał 15 września 2003.
Okres dzielący te dwie daty wykorzystaliśmy na zbudowanie największego cyfrowego zbioru reprodukcji arcydzieł polskich malarzy i tych, którzy tworzyli na terytorium Polski, oraz budowę wizerunku i marki naszego serwisu. Pragniemy stać się swoistym almanachem wiedzy o sztuce polskiej, ale nie ograniczając się do prezentacji dzieł i autorów, a oferując także najświeższe informację, terminy wydarzeń oraz ofertę typowej galerii sztuki w świecie rzeczywistym, tj. pośrednictwo w sprzedaży obrazów. Naszą przewaga jest jednak fakt, iż docelowy zasięg informacji o sprzedaży obrazu jest nieporównywalnie większy od dostępnego metodami tradycyjnymi oraz z brak potrzeby fizycznego oddania obrazu do naszej dyspozycji.

To co decyduje o wyjątkowości naszego serwisu to fakt prowadzenia go jednocześnie w dwóch językach, Polskim i Angielskim, gdzie prawie każda(z wyjątkiem tych o charakterze stricte lokalnym) informacja jest prezentowana w obu wersjach językowych serwisu.
Daje to w połączeniu z wieloma tysiącami wyświetleń serwisu, wysoką renomą serwisu i wykwalifikowanym personelem wszelkie potrzebne atuty do promocji i handlu sztuką polską.

Nasz serwis łączy w sobie międzynarodowy zasięg, najnowsze technologie i profesjonalizm prowadzących i wykonawców systemu, odpowiednią pozycję w czołowych wyszukiwarkach oraz pełną dwujęzyczność nie oferowaną dotychczas przez jakikolwiek serwis poświęcony sztuce polskiej.

malarze.com był jednym z pierwszych w ogóle, a obecnie jest jedynym w pełni dwujęzycznym i największym serwisem poświęconym sztuce polskiej na świecie.

 
 
 [ copyright © 1999-2023 malarze.com-+-marchand.pl ] --- [ design © pkl webdesign ] --- [o nas]
inne adresy: Polish Art.pl ¤ Polish-Art.pl ¤ tworcy.com ¤ rzezbiarze.com ¤ rytownicy.com ¤ Daniel Chodowiecki
¤ TeWa ubezpieczenia Kraków ¤ Daniel Schultz ¤ Marian Ruzamski ¤ Tomasz Wiktor malarstwo